Merhabalar, ben Yakup AVCI. 04/08/1997 tarihinde Ankara’nın Altındağ ilçesinde doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Gökçeada Cumhuriyet İlköğretim Okulu’nda tamamladım. Lise öğrenimimi Gelibolu Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde tamamladım. Yaklaşık 7 yıl Çanakkale’de bir matbaada matbaa grafikeri olarak çalıştım. Şuan da freelance olarak Grafik Tasarım ve Web Tasarım hizmetleri sunuyorum. Şuan da İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Öğretim Fakültesinde Grafik Tasarım Bölümü okumaktayım…

2016 yılından bu yana iş ortaklarımıza web tasarım, sosyal medya yönetimi, grafik tasarım ve marka tescili alanında dijital çözümler üretmekteyiz. Türkiye geneli ve yurtdışında birçok müşterimize kurumsal web siteleri tasarladık. İş ortaklarımıza web tasarım, grafik tasarım, marka / patent tescil danışmanlığı, içerik yönetim sistemi, Google My Business (Google Benim İşletmem), canlı chat kurulumu gibi çeşitli hizmetleri sunuyoruz. 

Hali hazırda kullandığım yüksek kalitede yazılım ve donanım altyapısı ile güvenli, kullanımı kolay ve yönetilebilir web siteleri tasarlıyorum. Site içi arama motoru optimizasyonu isteklerini karşılayan, mobil uyumlu, yüksek kalitede görsel/kod sıkıştırma teknolojilerine sahip yazılım altyapımızla bulut sunucu servislerle PageSpeed Insights web sitesi hız analizlerinde yüksek skorlar alan web tasarım projeleri üretiyorum.